شرکت نصیرموج گسترش که از سال 1380تحت لیسانس جهاد دانشگاهی واحد خواجه نصیر در زمینه برق ، الکترونیک و مخابرات مشغول فعالیت بوده ، به عنوان اولین و تنها طراح و تولید کننده فرستنده های رادیویی موج متوسط در سطح کشور و خاور میانه مطرح می باشد که تا کنون تحت نظارت سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران ،بیش از یکصد دستگاه فرستنده رادیویی با قدرتهای مختلف درسراسر استانهای کشور و همچنین چندین فرستنده رادیویی در خارج از کشور نظیر بنگلادش ، سوریه و عراق نصب و راه اندازی نموده است . همچنین در سایر پروژه ها نیز با نهادهایی از قبیل سازمان صدا و سیما ، نیروی هوایی ارتش و سپاه ، نیروی زمینی ارتش و سپاه ، سازمان انرژی اتمی و . . .  فعالیت دارد.

 

زمینه فعالیت :

طراحی و ساخت فرستنده های رادیویی ( تولید اصلی شرکت : ساخت فرستنده های رادیویی AM باندهای MW و LW از توان یک کیلووات تا یک مگاوات ) و تلویزیونی ، اینورتر ، کانورتر ، شارژر ، منابع تغذیه سوئیچینگ و غیرسوئیچینگ ، سیستمهای کنترل دور موتور ، سیستم های AVL و GPS ، اتوماسیون ، پی ال سی ، ادوات فکت ، طراحی و ساخت انواع آنتن.

 

عضویت در نهادهای صنفی : عضو انجمن سازندگان تجهیزات صنعتی ایران ( ستصا )

دارای مجوز فعالیت از : وزارت صنایع

 

سایر پروژه های انجام شده

ساخت فرستنده 1KW باند وی اچ اف  87-108MHZ

نمونه تحقیقاتی این دستگاه در سال 86 طراحی و ساخته شد .

ساخت فرستنده 10KW VLF ، با فرکانس 45KHz

نمونه تحقیقاتی این دستگاه در سال 85 و به منظور برقراری ارتباط با یگان زیرسطحی طراحی و ساخته شد

طراحی و ساخت آنتن در باندهای مختلف فرکانسی از VLF تا مایکروویو

تا کنون برای باندهای مختلف فرکانسی انواع آنتن ها اعم از LPDA,Omni Directional ؛ آنتنهای تاکتیکی ( به صورت تحقیقاتی ) و آنتنهای رفلکتوری طراحی و ساخته شده است .